NFP Coin ve Bu 5’i İçin Son Dakika: Fiyatlar Yükseldi!

Kripto para piyasaları, 5 Mart 2024’te de dalgalı bir seyir izlemeye devam ediyor. Son 24 saatte Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paralar yükselerek rekor seviyelerini zorluyor. Genel olarak, çoğu altcoinde önemli yükselişler görülüyor. Bu dalgalanmalara, çeşitli haberler ve gelişmeler neden oluyor. Bu haberde, kripto para piyasalarını etkileyen en önemli gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. BakerySwap’tan meme coin duyurusu, NFPrompt’tan (NFP coin) NVIDIA anlaşması, OKX Ventures’tan BounceBit’e yatırım, Mantra’nın OM token’ında yükseliş ve DWF Labs’ın TokenFi yatırımı gibi haberleri inceleyeceğiz.

BakerySwap ve NFP coin için kritik gelişmeler

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance destekli DEX BakerySwap, Launchpad’inde ilk meme coin’i IQ50’yi duyurdu. Tamamen eğlence amaçlı çıkarılan bu coinin herhangi bir faydası ve ekibi bulunmuyor. Toplam arzı 505 milyar olan IQ50’nin %80’i yatırımcılara dağıtılacak. BAKE, yüzde 5’lik bir yükseliş yaşadı.

Diğer taraftan, NFPrompt (NFP), Binance Labs ve Google’dan sonra NVIDIA ile de anlaşma imzaladığını duyurdu. NVIDIA Geliştirici Programına katılan NFPrompt, bu sayede AIxWeb3 dApp’i geliştirmeyi ve kullanıcılar için son teknoloji araçlar sunmayı hedefliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi NFP coin, geçtiğimiz hafta da Google ile ortak olmuştu. Şu anda NFP, yüzde 10’a yakın bir yükseliş yaşamış halde.

OKX Ventures’tan BounceBit yatırımı ve Mantra’nın OM tokenında yükseliş

Önde gelen kripto para borsası OKX’in Web3 teknoloji firması yatırım kolu OKX Ventures, Bitcoin yeniden oluşturma altyapısı ve çözümlerine odaklanan BounceBit’e yatırım yaptı. BounceBit, ilk ayında 510 milyon ABD Doları tutarında TVL elde etti.

Blockchain ve DeFi platformu Mantra’nın yerel kripto parası OM, gelen duyurular ile birlikte %36 yükseliş yaşadı. Mantra’nın PoS tabanlı ikinci katmanı olan Hongbai’nin airdrop dağıtan testnet’i ve staking modelinde güncelleme gibi haberler bu yükselişin temelini oluşturuyor.

DWF Labs, yatırım haberiyle TOKEN’ı uçurdu

DWF Labs’ın 10 milyon ABD Doları değerinde token satın alma planı, TokenFi token’inin TOKEN fiyatını kısa sürede %20’den fazla yükseltti. TOKEN şu anda 0,06783 ABD Doları seviyesinden işlem görüyor. Kripto para piyasaları son zamanlarda oldukça değişken bir seyir izliyor. Bu dalgalanmalar, yatırımcılar için risk ve fırsatlar barındırıyor. Yatırımcıların piyasadaki gelişmeleri yakından takip etmesi ve bilinçli yatırım kararları vermesi önem taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x